හිටපු DIG නාලක ද සිල්වා රක්ෂිත බන්ධනාගාරයට

හිටපු DIG නාලක ද සිල්වා රක්ෂිත බන්ධනාගාරයට

හිටපු DIG නාලක ද සිල්වා රක්ෂිත බන්ධනාගාරයට

කර්තෘ Sagarika Chathumali

25 Oct, 2018 | 7:13 pm

COLOMBO (News 1st) : අත්අඩංගුවට ගත් පොලිස් ත්‍රස්ත විමර්ශන කොට්ඨාසය භාර හිටපු නියෝජ්‍ය පොලිස්පති නාලක ද සිල්වා මහතා අද පස්වරුවේ කොටුව මහේස්ත්‍රාත් ලංකා ජයරත්න මෙනවිය හමුවට ඉදිරිපත් කිරීමෙන් අනතුරුව ලබන මස 7 වන දා දක්වා රක්ෂිත බන්ධනාගාරගත කෙරිණ.

වැඩ තහනමට ලක්ව සිටින, පොලිස් ත්‍රස්ත විමර්ශන කොට්ඨාසය භාරව සිටි නියෝජ්‍ය පොලිස්පති නාලක ද සිල්වා මහතා අද රාත්‍රී 7ට පමණ  අත්අඩංගුවට ගැණුනේ පස්වැනි දිනටත්, අපරාධ පරීක්ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව හමුවේ පෙනී සිටි අවස්ථාවේදීයි.

අපරාධ පරීක්ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව සඳහන් කළේ, අද පෙරවරු 9.30 ට නියෝජ්‍ය පොලිස්පතිවරයා පැමිණි බවයි.

පසුගිය සතියේ බ්‍රහස්පතින්දා සිකුරාදා සහ මේ සතියේ සඳුදා හා අඟහරුවාදා යන දිනවලදී ද අපරාධ පරීක්ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව පොලිස් ත්‍රස්ත විමර්ශන කොට්ඨාසය භාරව සිටි නියෝජ්‍ය පොලිස්පති නාලක ද සිල්වා මහතාගෙන් ප්‍රශ්න කර ප්‍රකාශ සටහන් කර ගත්තේ ය.

ඒ, ජනාධිපතිතුමා සහ හිටපු ආරක්ෂක ලේකම්වරයා ඝාතනය කිරීමේ සැලැස්මක් පිළිබඳව, අපරාධ පරීක්ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව සිදුකරන පරීක්ෂණවලට අදාළවයි.

උණුසුම් පුවත්


අපගේ වෙබ් අඩවියේ හෝ වීඩියෝ නාලිකාවේ දැන්වීම් ප්‍රචාරය කිරීමට ඔබටත් අවශ්‍යයද ?
කරුණාකර අපව අමතන්න [email protected]