ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් වංචාව: තිලංග සුමතිපාලගේ සමාගමක සේවකයෙකුත් ක්‍රිකට් මූල්‍ය අංශයේ

ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් වංචාව: තිලංග සුමතිපාලගේ සමාගමක සේවකයෙකුත් ක්‍රිකට් මූල්‍ය අංශයේ

ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් වංචාව: තිලංග සුමතිපාලගේ සමාගමක සේවකයෙකුත් ක්‍රිකට් මූල්‍ය අංශයේ

කර්තෘ Staff writer

13 Sep, 2018 | 6:16 pm

COLOMBO (News 1st) – එංගලන්ත තරග සංචාරයට අදාළව ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ආයතනයට ලැබීමට තිබූ අමෙරිකානු ඩොලර් මිලියන 5.5ක මුදලක් විදේශීය පෞද්ගලික ගිනුමකට බැර කිරීම සම්බන්ධයෙන් කරුණු පැහැදිලි කිරීමට ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ආයතනය අද මාධ්‍ය හමුවක් කැඳවා තිබිණි.

මෙහිදී හිටපු සභාපති තිලංග සුමතිපාල මහතාට අයත් සමාගමක සේවය කළ පුද්ගලයෙකු ද වත්මන් ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ආයතනයේ මූල්‍ය අංශයේ සේවය කරන බව ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී ඈෂ්ලි ද සිල්වා මහතා පිළිගත්තේ ය.

උණුසුම් පුවත්


අපගේ වෙබ් අඩවියේ හෝ වීඩියෝ නාලිකාවේ දැන්වීම් ප්‍රචාරය කිරීමට ඔබටත් අවශ්‍යයද ?
කරුණාකර අපව අමතන්න [email protected]